+372 514 7886 info@annmar.ee

Profileeritud prussi tehnoloogia

Tehas toodab maja komplekte profileeritud prussist nii tüüpmajadele kui ka individuaalsetele projektidele. Kindel pluss prussi tootmises on selles, et tootmine asub Ida-Virumaal Ahtmes. Kogu materjal mida kasutakse läbib kindla kvaliteedi kontrolli. Edasi tehakse ettevalmistused prussidest iga individuaalse tellimuse järgi eraldi: pruss loomuliku niiskusega saetakse ja valmistatakse ette töötlemiseks tehases. Kuiv pruss aga läbib töötluse teises tehases uutes kuivatuskambrites ja alles peale seda saadetakse tootja tehasesse.

Tootmisliinid on varustatud kõrgtäpsusega automaatsete pinkidega. Kõik kuivatuskambrid – euroopa toodang. Tootja seadmed vastavad kõikidele euroopa normidele ja koguaeg uuendatakse. Tehases toimub nii tootmine kui ka kokkupanek enne transporti ehitusplatsile. Kõikidel etappidel käib hoolikas toote valik.

Kvaliteetne pruss mis väljub tehasest on toodetud euroopa standarite järgi, mis on siledate pindadega ja paksusega kuni 220 (210)mm.

Valmis majakomplekt transporditakse Teie kinnistule valmis olekus, sest iga pruss komplektis on projekti järgi tapitud ja õiges mõõdus, selleks on ka iga pruss eraldi nummerdatud. Nii, et võite mitte muretseda: mingeid lisa töid juurde ei tule. Kõik prussid on immutatud spetsiaalse antiseptilise ainega (kasutatakse ainult Soome toodangut Teknos) soojades tootmisruumides. Samuti töödeldakse kõik prusside otsad spetsiaalse ainega, peale mida pakendatakse maja kilesse transportimiseks.

ETTEVÕTE TOODAB:

 • Profileeritud pruss
 • Palkmajad
 • Elementmajad
 • Maja komplektid prussist
 • Tüüpmajad, individuaalsed maja, suvilad ja saunad

TOOTMISE ETAPID

 1. KVALITEETSE PUIDU SORTEERIMINE
 2. PROFILEERIMINE
 3. SORTEERIMINE PEALE PROFILEERIMIST
 4. TAPPIDE SISSELÕIKAMINE.
 5. МАRKEERIMINE
 6. LISA TÖÖTLEMINE, ET PRUSSIL OLEKS VEEL PAREMAD OMADUSED
 7. PAKEND JA PAKENDAMINE
 8. KILESSE PAKENDAMINE
 9. MATERJALI LAADIMINE VEOKILE TRANSPORTIMISEKS

Valmis maja komplekti võib saata Teile kuhu soovite!

Jäta siis oma kontaktid ja võtame Teiega ühendust.